KONST / Litografier / Färglitografi 14666120
nr 1466 6120
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 12/75. Färglitografi. Bladets mått: 60x60, yttermått inklusive ram: 67x67 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:08:57
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon